Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

construire amplificator

Recommended Posts

Guest o_kh3

salutm-ar interesa si pe mine sa imi fac un amplificator ceva de genu 2x20w ca sa testez suburile pe care le fac ;).... am mai postat despre construirea amplifurilor. mi s-au dat sfaturi si am inteles cam ce am de facut .... de ce postez pe acest forum??? ca sa imi spuna si mie cineva cam ce kit de amplificare sa folosesc, cati bani costa, unde il gasesc, si daca mere pe sursa de la calc de 12V si 16A....ms

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Popular Days

Guest Vasile

salutde ce postez pe acest forum??? ms

Cred ca pentru ca vrei sa-ti faci de la 0 un amplificator, cine vrea sa-si faca din kituri nu mai trebuie sa posteze pentru ca nu are dece.
Guest o_kh3

wow...restul ai citit??? ai putea sa ma ajuti???cu alte cuvinte sa imi zici de unde sa fac rost de un kit de amplificare la cati bani si de unde????ms

Guest o_kh3

lasa frate ca vad ca esti prea sictirit azi.... cred ca e de la ploaie ;)am facut rost oricum defapt ma ajuta un preten :Dms pt sicitirul acordat

Guest Vasile

nu, nu sunt dar nu ai postat unde trebuie. Trebuia postat la consultanta (unde il mult eu acuma)Kituri sunt destule dar la 10W nu este mare branza sa-l faci su tu