Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cele mai bune/proaste VCR-urui?


ctepeo

Postări Recomandate

Care are au fost cele mai bune/proaste V.C.R.-ururi cu care ati avut de-a face pana acum? (criteriile care tre' luate in considerare pentru a raspunde la intrebare sunt cat de buna/proasta era mecanica, cat de buna/proasta era partea de electronica, cat de buna/proasta era imaginea, ce calitate avea sunetul?). Intrebarea se refera la V.C.R.-urile V.H.S., dar daca va dati cu parerea si in privinta V.C.R.-urilor Betamax sau Video-2000 nu ma supar.Cele mai bune V.C.R.-ururi V.H.S.(nu am vazut un V.C.R. Betamax functionand, si un V.C.R. V-2000 n-am vazut "pe viu" pana acum) de pana acum, tinand cont de imagine si sunet MISA-u parut "Panasonic".

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

trimite-mi si mie 3 te rog , imi vand vcr-urile ca am trecut la dvd recorder , si sunt toate cu lp si 4-6 capete, telecomenzi originale, etcgrundig, philips, blaupunkt ( panasonic )daca exista amatori de asa ceva pun si pozne intr-un topic la vanzari va dau si vreo 50 de casete free , ca mi-am salvat pe dvd-uri ce aveam important pe ele :rolleyes:

Link spre comentariu
Vizitator Stefi_R

trimite-mi si mie 3 te rog , imi vand vcr-urile ca am trecut la dvd recorder , si sunt toate cu lp si 4-6 capete, telecomenzi originale, etcgrundig, philips, blaupunkt ( panasonic )daca exista amatori de asa ceva pun si pozne intr-un topic la vanzari va dau si vreo 50 de casete free , ca mi-am salvat pe dvd-uri ce aveam important pe ele :rolleyes:

Ceva modele si preturi? Mersi.
Link spre comentariu

momentan am LG-LV4265, DAEWOO-ST260.sint modele mai noi dar nu f deosebite.deja am client pt ele ( parca ziceai ca ai numai modele super , prin super intelegi modele noi ? )

mai un toshiba acasa care e mai deosebit,nu ii stiu model caracteristici ,dar ma pot uita si va transmit. ( nu conteaza ce ai acasa , eram curios doar ce ai de vanzare asa super si ieftin incat mi-ai comentat mie pretul )

dupa cum spuneam pe mine ma intereseaza mesajul unui film(ca pe fiecare de altfel) si imaginea sa fie regulamentara

o caseta la inchirieri e 3o de mii un dvd e 60.pt cineva pasionat de film diferenta e de luat in calcul.

sa inteleg ca tu inchiriezi filme pe caseta video ca sa te uiti la ele ?

daca e vorba de o auditie sau de ceva mai special atunci merg pe varianta dvd,dar daca nu,nu

e greu de inteles? precum vezi si tu , cand spui tot , se intelege mai bine

Link spre comentariu

1.nu inteleg modele noi ca fiind super.de altfel am precizat ca nu sint f.deosebite.cel de acasa e si el de vinzare.2.nu am comentat nici un pret de-al tau.de altfel astazi am vazut ce ai de vinzare si preturile mi se par chiar bune.nu-s de unde ai tras concluzia ca am comentat preturile tale3.da inchiriez casete.si bineinteles pt. a ma uita la ele.pt. ce altceva?aparatele mi le aduce cineva din afara si am avut multe scule ff. bune.preturile sint mici pt. ca nu mai prezinta un interes asa de mare.in rest,multa sanatate si SARBATORI FERICITEMircea

Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...
Vizitator fly247

daca are careva de vinzare un grundig 311 hi-fi, modelul cu 6 capete , sint f interesatal meu m'a lasat la mecanici , da tin mult la modelul asta , desi e '84 daca nu ma'nsel

Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări