Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Recommended Posts

Buna , am si eu o problema cu un integrat STR G 6754 , nu gasesc pt al cumpara, poate ma ajuta si pe mine cineva cu un site sau un linck de unde as putea comanda integratul respectiv.Stima

edit remus68 - Adresele se vor transmite prin mesaj privat

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

dupa cunostintele mele , in momentul de fata nu se fabrica decit stry6754 si strw6754 ...! nu prea imi vine sa cred ca dvs ati citit corect codul piesei , anume strg6754...! daca , totusi , codul este corect , atunci inseamna ca este un produs dedicat , aplicatie speciala si nu aveti nici cea mai mica sansa de a-l gasi ca atare... :da

da aveti dreptate , azi am fost sa vad respectiva piesa si da este gresit , piesa este STR W 6754 , imi cer scuze , dar tot as vrea sa o comand si nu stiu de unde , am gasit un site dar comanda minima este de 50 de ron si piesa respectiva este 15 lei :( ma puteti ajuta de unde sa comand numai piesa ? Stima la toti

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines