Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

o intrebare care nu are ce sa caute aici ?


XAN77

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

..."o fii si pentru smecheri"... ce vreau eu sa spun este ca am facut contul pe site-ul lor... mi-au raspuns destul de rapid (in cateva ore) iar in ceace priveste comenzile trimise lor.... imi confirma imediat (2-3 ore max) ca au primit comanda... imi confirma ulterior daca au sau nu pe stoc componentele solicitate...eventual daca nu le au pe toate imi spun cat sa mai astept (5-7 zile) pana le soseste marfa...si imi confirma inca odata cand au plecat produsele catre mine.surprinzator sau nu pt unii este singura firma din cele cateva cu care lucrez care au rapiditate in comunicare...nu fac reclama firmei sus amintite dar personal am ramas placut impresionat de modul rapid de comunicare.si inca ceva...comenzile nu le fac direct pe site-ul lor ci ma uit sa vad daca au componentele pe stoc (eventual mail si intreb) si pe urma trimit comanda direct tot prin mail...sincer nu m-au dezamagit niciodata...

Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări