Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Samsung......


Postări Recomandate

  • 4 ani mai târziu...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Vizitator hempely

Am un samsung u800 si de cate ori resping un apel imi apare un mesaj:”Mesajul de raspuns automat a fost trimis”.Ce setari trebuie sa fac in telefon?Unde?La fiecare mesaj ma taxeaza...

Link spre comentariu

Salutare tuturor!Cine-mi poate spune cu ce fel de cablu pot descarca in telefon mai multe ring-tonuri si wall-papere.am incercat cu un cablu pe portul RS232, si cu un program descarcat de pe site-ul lor,dar nu-mi vede telefonul.Multumesc!

Depine ce telefon vrei sa-l cuplezi la PC ,majoritatea merg pe cablu USB si cu programul PC Studio, daca telefonul tau nu stie USB inseamna ca nu are nici memorie nici card asa ca nu prea ai unde sa pui nimic, dar totusi daca tii neaparat exista si alte programe care merg si pe rs232 (com) sint mai multe eex "Mobiledit" Bafta
Link spre comentariu

Am un samsung u800 si de cate ori resping un apel imi apare un mesaj:”Mesajul de raspuns automat a fost trimis”.Ce setari trebuie sa fac in telefon?Unde?La fiecare mesaj ma taxeaza...

Vezi la setările de apel să n-ai cumva activată opţiunea aia de trimis mesaj cu "scuze, sînt ocupat". sau ceva de genul ăsta.
Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări