Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cablu audio + placa portabila

Guest ZeroCoolX

Recommended Posts

Guest ZeroCoolX

Bun, m-a mancat in dos sa ma iau dupa pretul mic desi mi-a fost specificat clar ca nu are rost sa iau prastii la 3 lei. E vorba de faptul ca acum ceva timp cautam un cablu 2xrca tata la 3.5mm jack. Am luat ceva slab, si s-a cam dus. De data asta am zis ca merg pe calitate si m-am orientat catre ceva de genul asta. Lungimea este relativ buna (ar merge un pic mai scurt dar nici 1.8m; e prea putin), insa nu stiu ce sa zic de calitatea materialelor din care e facut.

Si daca tot intru pe ebay si am niste lei de sarbatori ma gandesc ca as putea folosi o placa de sunet cum este acest Creative Play. Poate reda relativ bine niste hip-hop si niste Trance intr-un mod decent? (decent = relativ mai bine decat un realtek hd)

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

Placile de sunt Creativ nu isi merita banii. Daca vreti calitate, transparenta, detalii...... trebuie sa mergeti spre zona proaudio. Preturile incep d la 100 euro.