Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

combina muzicala audio sony

Guest tzuki

Recommended Posts

Buna dimineata,Va salut in primul rand fiind mai nou pe site.Am si eu o problema si de aceea m-am gandit sa apelez la dv.Am o combina muzicala Sony model HCD-CPX1 care nu mai deschide in totalitate ci doar pana la jumatate componenta in care se aseaza discul astfel incat nu o mai pot utiliza.In rest combina este ok si mi-ar pare rau sa renunt la ea doar din acest motiv pt. ca are o sonorizare foarte buna.Din pacate in Pitesti nu exista un service autorizat care sa ma ajute sau cel putin nu stiu eu.M-ati putea ajuta?Multumesc anticipat si va doresc o zi excelenta.Adrian.

• Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Buna dimineata,Va salut in primul rand fiind mai nou pe site.Am si eu o problema si de aceea m-am gandit sa apelez la dv.Am o combina muzicala Sony model HCD-CPX1 care nu mai deschide in totalitate ci doar pana la jumatate componenta in care se aseaza discul astfel incat nu o mai pot utiliza.In rest combina este ok si mi-ar pare rau sa renunt la ea doar din acest motiv pt. ca are o sonorizare foarte buna.Din pacate in Pitesti nu exista un service autorizat care sa ma ajute sau cel putin nu stiu eu.M-ati putea ajuta?Multumesc anticipat si va doresc o zi excelenta.In pitesti este service 100% stiu asta.Problema ta este problema mecanica .Ori mecanica e sarita de la loc ori curelele de la ea sunt distruse.Daca vrei iti gasesc un nr de telefon de la un service din pitesti. Adrian.