Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

JVC KD-AV1 exad display/detachable face

Guest Meemeex2510

Recommended Posts

Guest Meemeex2510

:jytuiyu Salut! sunt nou pe aici.

Am si eu o mica`mare problema :P :cry:

Am un DVD player pe masina JVC KD-AV1 exad

Si din pacate displayul este spart.asa am cumparat masina.dvd -ul functioneaza absolut tot la el.

As fi interesat dak se gaseste sa cumpar separat display pt el sau fatza cu totul?

Din pacate caut pe net de 1 luna si nu gasesc nici fatza nici display..:(

Ma poate ajuta cineva cum si unde gasesc un display? in cel mai rau caz fata si cam la ce pret! :(

Fac cinste!

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Esti nou pe forum, asa ca-ti spun bine ai venit! Pentru inceput, este bine sa citesti regulamentul viewtopic.php?f=36&t=2390 si atunci cind initiezi un topic nou, sa alegi cu atentie in ce sectiune a forumului postezi.Daca vrei sa depanezi un aparat, intreaba aici viewforum.php?f=17 iar daca vrei sa cumperi o anumita componenta, posteaza aici viewforum.php?f=60La postare foloseste limba romana, scrisa corect gramatical (vezi regulamentul) sa inteleaga toata lumea ce vrei de fapt.Acesta este un forum si nu este nimeni obligat sa-ti raspunda imdiat ce ai postat! Asteapta sa-ti raspunda cineva care cunoaste raspunsul la intrebare.Succes!