Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Tv Ivory mod service

Recommended Posts

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cred ca cineva s-a jucat prin service mode si a activat functia hotel.se intra cu tasta ascunsa de la tel n18. ps:s-ar putea sa nu aveti acea tasta la tel dvs asa ca alta este modalitatea de accesare a ms.o poza cu telecomanda ar fi utila.

• 9 months later...

Va salut .Tv Ivory,model QF-2903,sasiul SC1021B,procesor LC863332B.

Salut FlorinellllDacă ai schema de la tv-ul de mai sus...te rog postează şi tu aici....( sau dacă nu o ai măcar dă-mi un răspuns.)Am mare nevoie....şi ce am găsit nu-mi este de ajutor.Mulţumesc anticipat,Nelu.

Mulţumesc mult Dom' Iordache.

Din păcate este foarte departe de ce caut ( oricum am pus-o la scheme...cine ştie ? )....

mai aştept...poate va răspunde Florinelll.

Cu stimă,

Nelu.

Caut schema de la Tv Ivory, ( 29" - ecran normal ), model QF-2903, sasiul SC1021B

• 1 year later...

Va salut,Ma puteti ajuta cu schema acestui tv Ivory model QF-2903 , sasiu SC1021B, procesor LC863332B, jungla LA76810a, BV LA78040, memorie 24c08 ? Am intrat pe celelate topicuri dar am vazut ca au disparut schemele. Pe electrotanya si eserviceinfo nu exista.