Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Problema ciudata cu sunet

Guest mihhay

Recommended Posts

Guest mihhay

Am si eu o problema de sunet foarte ciudata. in timp ce ma uitam la un film cu bspayer s-a oprit sunetul.(nu mergea nici la winamp)am dat restart si tot nu mergea.am intrat la volume control si am vazut ca la wave sunetul era dat la minim.am dat la maxim si a mers. problema e ca in timp ce ma uit la film se reduce singur si cateodata se aude cum ai deschide un folder,sunetul aceala(click),chiar daca eu am setat no sound pt cele din windows. apoi la un momendat cand am dat drumu la pc si apoi la winamp s-a restartat singur.alta chestie ciudata era ca a ramas blocat cu imaginea de log on,am dat restart apoi imi arata ca as avea parola pe user ....am dat turn off si apoi a mersvreun sfat?sa fie vreun virus?am AVG. cand am dat drumu la pc ma intreba internet exporer daca il las default,eu folosesc crome si faptul ca windowsul a avut o eroare de sistem -chestia cu send sau don;t send.am incercat sa opresc si netul(am crezut ca imi face cineva o gluma si imi umbla prin pc cu un program de remote sau ceva de genu asta)am windows xp sp2 si driverul de la palca de baza e realtek.si acum in momentul in care scriu se aude sunetul acela... de ce oare?!

Ai avut windowsul hack-uit(stricat),ori un program consuma resursele pc-ului ,unele programe corup pe altele si devine un conflict in pc deaia ai aceste erori .Incearca un windows cu licenta (original)si fai un update inainte sa instalezi toate driverele si apoi intra la " control panel -securiti centre" si dezactiveaza windows update :da

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines