Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

CANON MP210 - De ce nu pot printa documente dar nu si poze

catalinux2004

Recommended Posts

Am un multifunctional Canon Pixma MP210 de aproape 2 ani...de curand am schimbat cartusul color cu unul nou si la scurt timp a dat eroarea E5 pe care nu am rezolvat-o nici acum. Daca cineva stie cum sa rezolv eroarea rog sa posteze aici.Momentan am pus la loc vechiul cartus color si nu mai aparea eroarea ...dar in schimb nu vrea sa imi scoata poze,,,scoate foaia alba, dar orice altceva scoate(documente de orice fel)....va rog daca se poate sa ma ajutati. am nevoie de ea ca se apropie licenta si imi trebuie si cateva poze.Va multumesc anticipat

nu stiu daca printeaza color...pentru ca l-am inlocui pe cel nou color cu cel vechi color pentru a disparea eroarea aia E5 dar, cel color a stat cateva luni si s-a uscat cerneala. Totusi eu vreau sa printez alb-negru nu color....dar nu vrea sa printeze pozele...indiferent de extensie...numai fisiere gen doc , txt , pdf...s.a.m.d ...dar nu si poze.... :cry:

Si inca o chestie...daca pun poze intr-un fisier word le printeaza fara probleme....nu inteleg de ce asa simplu nu le printeaza si daca le pun intr-un fisier word le printeaza?????? :jytuiyu

PS: Am gresit titlul topicului din graba...trebuia sa fie ceva de genul: "CANON MP210 - De ce pot printa documente dar nu si poze"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines