Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

locatia si oamenii


Guest Vasile

Recommended Posts

Guest Vasile

Dc aveti impresia ca toti is din Bucuresti?

Pentru ca nu au nimic la locatie, am sa ma enervez si am sa-i banez pe toti cei care nu au locatia :arme:
Link to comment
  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bogdi16

    5

  • pid

    3

  • Mircea Bartic

    1

  • Dj_Dog

    1

Top Posters In This Topic

Parca asa scria la regulament caci cei ce nu au trecuta locatia vor fii banati, din cate vad eu majoritatea nu au trecuta!! Asa ca baneazai sau trimitele averstisment!

Link to comment
Guest Vasile

cred ca am sa facem ceva dar din pacate doar pentru cei care se vor inscrie de acum incolo, locatia va fi obligatorie altfel nu se va putea inscrie.

Link to comment

probabil multzi se tem de mentalitatea " uai nu fi moldovean " sau etc..... am intzeles ca se mai practica prin bucuresti......ce-i drept recunoastem posibilitatile locuitorilor din provincie dar asta e alt aspect..... probabil e o intreaga psihologie legata de asemanarea intre oameni din locatii diferite ale romaniei dar shi asta e alta treaba..eu sincer ma gandeam daca e bine sa scriu ca is din iasi .. poate ash fi fost mai putzin bagat in seama sau luat mai mult peste picior. numai ca pe forum nu prea am observat astfel de discriminari...... sory ca (virgula) continui tenta de "offtopic" luata de aceste postari

Link to comment

Cei din Bucuresti se cred net superiori fata de celor din provincie!!!!!Cei drept pe forum nu am vazut asa ceva. Dar in multe cazzuri asa se intampla. Eu nu am stat nici 2 secunde sa ma gandesc ce sa scriu. Ca ma ..... de Bucuresteni care are ceva impotriva cu faptul ca nu stau in Bucuresti sa imi spuna ca rezolvam.DAR ma bucur ca nu am vazut asa ceva aici ;) Baieti gigeli ce mai.Si nu cred ca m poate contrazice cineva!

Link to comment

sincer am vazut shi oameni din bucuresti care ajuta oameni

am fost surprins de cineva de pe forum (locatie si accent bucuresti) care m-a ajutat enorm la repararea unui monitor..... zic accent deoarece am dat adresa si numarul de telefon iar omul m-a sunat.. pe banii lui doar ca sa ma ajute

deci exista numerosi oameni (subliniez oameni ) indiferent de locatia la care se afla

daca se considera benefica discutia in acest sens propun deschiderea unui alt post....

Link to comment

eu sincer ma gandeam daca e bine sa scriu ca is din iasi .. poate ash fi fost mai putzin bagat in seama sau luat mai mult peste picior. numai ca pe forum nu prea am observat astfel de discriminari...... sory ca (virgula) continui tenta de "offtopic" luata de aceste postari

eu sunt din Bistrita, si ma descurc destul de bine cu ceilalti useri 8)
Link to comment

Am fost implicat in diverse chestii cu niste Bucuresteni care se credeam mai presus de Dumnezeu de parca traiau in MExico sau drac stie ce aveau in cap!!Cu unii te poti intelege ff bine care au bun simt si nu cauta profit in orice !!Cum mai nou i tot romanu.

Link to comment

shi eu sunt din bucuresti shi nu ca laud pe bucuresteni dar sa va spun o intamplare un tip de pe acest forum vindea niste cd-roame shi am cumparat shi eu unu de la el. am mers pe incredere, m-am intalnit cu el i-am dat banii shi cand am ajuns acasa l-am pus la calculator shi nu mergea bine (nu copiam de pe el cu mai mult de 50k) shi mi-am zis ca "asta e mi-am luat tezapa, mi-am luat" dadusem 10 lei pe el asa ca nu era mare pierdere.dar totushi i-am zis pe mess ca nu merge cd-romu.nu am scapat de el, pe mess, pana nu m-am dus sa ma intalnesc sa-mi dea banii inapoi.mi-a dat banii inapoi, shi-a cerut scuze ca nu a stiut ca cd-romu nu mere.oricum banii tot la el au ajuns la vro 4 zile pt ca mi-a adus alt cd-rom care mere super :lol: :lol: :lol:

Link to comment

OMULE e vorba de Bucuresteni care trag tzapa la astia din provincie nu la alti Bucuresteni. De ma pun eu pe povestit umplu forumul cu cate scandaluri am avut cu unii din Bucuresti (respect celor care ofera respect)!!

Link to comment

eu nu am fost pacalit, din contra am fost placut surprins la primirea unui colet la care am platit doar valoarea piesei desi ma asteptam sa platesc si cheltuieli de transport...

oricum nu se poate generaliza discutia... eu am auzit diverse pareri despre cei din bucuresti de la prieteni numai ca personal am avut de a face numai cu oameni

iar despre tzepari sa stea bucurestenii linistitzi ca e plina sh provincia de astfel de indivizi

Link to comment

bucurestenii sunt ok in mare parte , nici mai mult nici mai putin decat cei din provincie cei mai rai sunt cei din provincie care devin bucuresteni si li se pare ca au ajuns superioribogdi 16 , nu mai da send pana nu citesti ce ai scris , faci prea multe greseli gramaticale , mai ales de acord si tu nu ai voie

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines