Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Releu termic-motor circular

Guest paulik92

Recommended Posts

nustiu care de care rade nimeni nu mia spus concret ceva ba sa pun poze ba sa pun mai multe poze dar nici unul nu a stiut sami spuna uite asa vin firele acum sami spuna un individ ca fac misto mai bine spune ca nu sti cum vin firrle legate numai mistouri halal de colegi

daca faceam misto nu mai puneam poze am pus poze acum aratatim iconexiunile ce am cerut altceva

N-am dat bir cu fugitii, dar nu vreau sa ma mustre constiinta ca eu sint de vina ca i se intimpla o nenorocire. Daca schemele puse de colegi nu stie cu ce se maninca.voi incerca pe intelesul lui.

Si o rugaminte la- DOMNUL berdila- sa faca poze deasupra contactelor auxiliare sa devina vizibile cifrele de acolo, si poze cu partea laterala a releul termic, si partea opusa releului termic. Cred ca este suficient sa rezolv .

Daca doreste sa colaboreze , daca nu sa spuna sa nu mai pierdem timpul , doar stiti ce zice englezul.

A mai cerut o schita pentru un contactor de la care lipsea ceva. A insistat sa i se faca acea schita si a primit-o, dar cineva a muncit degeaba. Nu a gasit moka acea piesa, acuma s-a capatat cu altceva la care vrea o schita. I s-a explicat ca ael contactor nu e bun pentru aplicatia lui, probabil cineva ii va pune o schita, dar va veni cu alt contactor si dupa alta schita. De ce nu vrea sa cheme o persoana calificata?

Dacă nu poate înțelege singur cum trebuie să lege un amărât de contactor pentru automenținere, topicul ăsta va continua încă 100 de pagini și tot degeaba. Internetul e plin de informație utilă, dar dacă nu poți s-o înțelegi, atunci lasă pe altul care poate, fiindcă nu poți să le faci chiar pe toate singur..... și mai ales când e vorba de sisteme de siguranță.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines