mihaih Posted July 24, 2005 Share Posted July 24, 2005 cunoaste cineva vreo modalitate de marire a timpul de asteptare a semnalului video, pana la intrarea monitorului in standby, in cazul lipsei acestuia (a semnalului video)?am intrat in meniul OSD extins si nu am o optiune care sa imi permita sa fac ce doresc... il numesc "extins" si nu "meniul de service" pt ca mare diferenta ,intre meniul standard si acesta, nu exista si ma gandesc ca exista o alta modalitate de a-l accesa... inca n-am descoperit-oprobabil n-am postat unde trebuie, dar alta categorie chiar nu mi-a suras Link to comment
mihaih Posted July 29, 2005 Author Share Posted July 29, 2005 chiar nu exista o solutie? nici macar una hardware? Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now