Guest djedd Posted July 21, 2005 Share Posted July 21, 2005 Stie cineva sa ma dumireasca? In ce loc,pe panoul frontal al incintei se pune tubul de nas-reflex? Sunt ceva reguli? La ce distantza de perete,la ce distanta fata de difuzor? Cum se calculeaza locul in care se pune tubul de bas-reflex,daca e de calculat ceva? Link to comment
Guest dreadboy Posted July 21, 2005 Share Posted July 21, 2005 din cate stiu eu.. pozitionarea nu se calculeaza... nu stiu de nici un calcul de facut. deci din ce stiu eu. NU! Link to comment
Recommended Posts