ctepeo Posted July 20, 2005 Share Posted July 20, 2005 Cum pot sa bag semnal direct din televizor (via un cablu RCA) intr-un videorecorder "Sony" Betamax SL-C7E. Am gasit intrarile pentru cabluri, dar nu striu cum sa decuplez tunerul si sa bag semnal direct (nu gasesc butonul care face asta). E cumva butonul "APS"? :oops: :?: Link to comment
ctepeo Posted July 21, 2005 Author Share Posted July 21, 2005 L-am gasit. Videou' are jos un "intrand" si asa ca atunci cand am pus aparatul pe podea nu le-am zarit; deabea azi cand l-am pus pe masa s-a intamplat acest lucru! Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now