Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

IPA400

Guest Sorin175

Recommended Posts

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

in afara de vasile nu mai stiu pe cineva sa vanda asa ceva.. deci ..vb cu el.. :d mai ar merge sa le faci singur, sa cumperi numai cablajul...sau sa il faci si pe ala.dar daca nu ai mai facut amplif si nu stii bine ce faci..atunci poti sa arzi ceva si sa iesi mai scump decat unul montat.. deci sa iei unu gata nu stirica..macar stii ca piesele sunt originale si merge...

Nu stiu un pret pentru ca nu am calculat dar nu depaseste 1,5 mil, probabil mai putin.

pai daca e 1.9 mil kitu montat si testat.....cat poate fi nemontat - ca sa facem o analogie cu IPA 200 unde kitu montat e 1.5 mil si cel nemontat e 700.000...... te las pe tine sa decizi :wink:
Guest Vasile

Nu ma supar, cui nu-i convine nu cumpara.Pace la toata lumea, din toamna cel tarziu nu mai gasiti kituri facute de mine, ma reprofilez pe aplicatii industriale.

Guest Vladutz_by

da de parca nu se umplea pana acuma :d daca facea Vasile atatea vanzari si mergea asa bine treaba asta eu zic ca nu se reprofila :d