Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Duarata unei comenzi la HI-END


Vizitator marckus

Postări Recomandate

Vizitator marckus

Salutare,Cam cat dureaza in mod normal pana primesti un produs la hi-end?Cam acum 3 saptamni am facut o comanda pt 2 difuzoare dayton, insa nu am mai primit nici o informatie despre starea comenzii in afara de numarul acesteia.Din cate am vazut pe site, incepand cu 1 iulie, hi-end nu mai preia comenzi sau nu mai livreaza pana pe 1 august.As vrea sa stiu daca mai am vreo sansa sa primesc produsele pana la inceperea vacantei sau macar daca se amana comanda si pot sa imi iau produsele dupa 1 august, sau daca trebuie sa dau o adresa de trimitere a coletului( mentionez ca eu am bifat ca vreau sa ridic personal produsele de la sediu)Am intrebat aici pentru ca am trimis un mail la hi-end si nu am primit raspuns....Multumesc in avans!

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Administratori

Este o mica problema cu aprovizionarea la difuzoare, cand vor fi disponibile veti fi anuntat. Cum scrie si aici http://www.hi-end.ro/componente-audio-d ... 6_167.html cererea e mica si nu tinem stocuri de nici un fel la difuzoare. Cand avem un anumit numar de difuzoare atunci facem comanda la furnizor, daca comandam 1 pereche de difuzoare atunci transportul din Germania este aproape cat difuzoarele :(

Link spre comentariu
Vizitator marckus

Am inteles, multumesc frumos pentru raspuns...am sa mai astept....vroiam doar sa stiu daca ma pot baza in continuare pe cele 2 difuzoare comandate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări