Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Propunere pentru DECODARI CASETOFOANE!!!


Postări Recomandate

Vin cu o propunere pentru topicul DECODARI CASETOFOANE!!! bineinteles daca si moderatori si dumneavoastra sunteti de acord si anume sa nu se mai dea coduri pentru radiocas. dupa serial decit userilor activi(ex 100 postari),sa nu se mai dea dumpuri cu cod off ,immo off,chanchek off,eventual cu arhiva parolata,cine vrea un cod citeste binul il posteaza si primeste codul.Aceste reguli sunt pe toate forumurile profesioniste.Astept parerile d-voastra.Numai bine.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Eu nu sint de acord.Daca un user are 10 postari si i sa blocat casetofonul tre sa posteze 90 de mesaje aiurea ca sa-i dati codul?Decind sint astea regulile pe forumurile profesioniste?Eu zic sai cereti omului direct banii pt cod si sa nu mai iventati motive .

Link spre comentariu

Eu nu sint de acord.Daca un user are 10 postari si i sa blocat casetofonul tre sa posteze 90 de mesaje aiurea ca sa-i dati codul?Decind sint astea regulile pe forumurile profesioniste?Eu zic sai cereti omului direct banii pt cod si sa nu mai iventati motive .

:aplauze Nici eu nu sunt de acord ... @siti suna cam aiurea propunerea ta.Pe forumul acesta nu este obligat nici un user sa ajute pe alt user ... daca nu vrei sa ajuti eu zic sa te abti.
Link spre comentariu

Buna seara. Sint de parere ca acest forum este util tuturor celor care au nevoie de o informatie din domeniul caruia ii este dedicat.Cine vrea sa impartaseasca o informatie pe care o detine, care i-a fost la rindul lui utila -foarte bine, sa o impartaseasca.Cine nu,nu.Nu este nimeni OBLIGAT sa faca un lucru care poate nu-i face placere (datorita faptului ca poate cindva a platit bani - de exemplu - sau timp pt a obtine informatiile sau documentatia pe care o detine).Eu zic sa lasam la alegerea fiecaruia dintre noi ce sa faca si nu sa impunem oprelisti.Multumesc.

Link spre comentariu

Buna seara. Sint de parere ca acest forum este util tuturor celor care au nevoie de o informatie din domeniul caruia ii este dedicat.Cine vrea sa impartaseasca o informatie pe care o detine, care i-a fost la rindul lui utila -foarte bine, sa o impartaseasca.Cine nu,nu.Nu este nimeni OBLIGAT sa faca un lucru care poate nu-i face placere (datorita faptului ca poate cindva a platit bani - de exemplu - sau timp pt a obtine informatiile sau documentatia pe care o detine).Eu zic sa lasam la alegerea fiecaruia dintre noi ce sa faca si nu sa impunem oprelisti.Multumesc.

nici eu nu sunt de acord cu propunerea "colegului nostru".Atunci de ce mai este forum?Oare stau sa ma gandesc de ce acei oameni care sau chinuit sa faca ecest forum lau facut in scopul de-a ajuta pe altii.nu cred ca faptul de a da o informatie treb sa si platesti,cu toate ca exista o vb INFORMATIA COSTA.IN viata mai si pierzi mai si castigi nu toate se rezuma la banii.Inchei prin a spune ca:A FI OM E LUCRU MARE.................las la interpretarea voastra

Link spre comentariu

ERIK_ -al cui este al doilea citat?Nu cred ca este buna ideea cu nr de mesaje, sunt destui care fac concurs de mesaje aiurea si asa-poate ar fi bine totusi sa nu se mai raspunda celor care nu posteaza unde trebuie ,unii chiar cu vechime ,altii carora li se atrage atentia dar continua sa posteze unde nu trebuie

Link spre comentariu

in privinta postarilor aiurea eu as veni cu alta propunere daca sunteti de acord, bineinteles si moderatorii,ca ar fi bine sa fie o sectiune pt. decodari casetofoane si atunci nu cred ca ar mai exista probleme de genul asta

 

 

Da, si eu sant de acord, sa fie o sectiune separata, pentru decodari, si in general tot ce e legat de casetofoane auto.Si cred ca , ar fi bine daca am ajuta, atat cat si cum putem fiecare, pe oricine doreste o informatie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări