Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

putin ajutor

Guest PnuB

Recommended Posts

nu cred ca am postat unde trebuia, dar se poate modifica un mouse wireless in asa fel incat sa funtioneze pe fir ?

ok, dar se poate sa se anuleze cumva transmitatroul si receptorul in asa fel incat sa-i pun firul direct? ca daca ii bag receptorul inauntru nu am facut nimic, pentru ca are semnalul cam prost si daca misc brusc ramane cursorul pe loc

PnuB un gamer nu isi ia maus wireles din motivul ca cele wireles au un neajuns major in viteza lor de raspuns.Si nu se merita sa te apuci sa faci modificarea e mult mai eficient sa cumperi 1 mouse nou cu fir pe USB sau PS2 si daca vrei sa se miste si rapid iei unul destinat gamerilor si scapi de stresul utilizarii unu wireles(nici TST wireles nu sunt agreeate de gameri tot din cauza raspunsului lent datorat faptului ca semnalul se proceseaza in prea multe etape)

ok, dar se poate sa se anuleze cumva transmitatroul si receptorul in asa fel incat sa-i pun firul direct? ca daca ii bag receptorul inauntru nu am facut nimic, pentru ca are semnalul cam prost si daca misc brusc ramane cursorul pe loc

doar dac? ce trimite transmi??torul e direct compatibil la tensiuni ?i logic? cu ps/2!!!crede-m? c? efortul nu merit?!!!iei un mouse cu fir, infraro?u, sau cu laser, pe usb sau ps/2, cum vrea sufle?elul lu' matale, la cea mai înalt? rezolu?ie vrei, ?i rezolvi problema mai mult decât mul?umitor!!!! :da

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines