Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Daewoo sasiu CP330

Recommended Posts

Va salut stimati prieteni. Am primit asemenea podoaba la atelier cu trafo linii parlit. E asa plin de praf, incat pe eticheta atat am putut descifra: DCF 2117 ( parca ). Pana aici, toate bune si frumoase. Am zis " aaaaaaa, ma uit in catalog sa vad ce HR are echivalent ". Dar surpriza, la acest tip de HR am vazut mai multe terminatii. Acum sper sa fi descifrat corect DCF 2117 dar terminatia n-o pot descifra. Intrebarea este " oare o fi chiar DCF 2117 si daca da, ce terminatie o avea "Deci, stimati colegi, imi puteti spune si mie care stiti ce traf are acest sasiu, ca de inlocuit am inlocuit la greu, dar daca am fost neglijent si nu am notat pe ceva ce traf are, sincer, nu mai tin minte.Multumesc fain!

La acest sasiu are tubul A48 cu gat subtire. Ce traf ati spune ca merge? Imi cer scuze, dar la lectia cu 19", 20", etc. am lipsit si le cam incurc. Eu ma exprim tot batraneste ( diagonala A48, A51, A37, etc. ).Inca odata, mii de scuze!!! Se mai intampla sa incurci marfa cu ambalajul. :101

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines