Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
Guest

fotografii de la expo de electronica Italy

Recommended Posts

M-am tot invirtit negasind o rubrica dedicata acestui tip de evenimente asa ca mi-am pemis sa postez aici citeva foto de la ultima mea participare , pe 14-15 luna asta la fiere de electronica si radio de epoca Montichiari Italia ,aici am expus ultimele realizari :adica ampuri pe tuburi preuri ....dupa cum se vede am reusit sa atrag atentia un pic ,as spune ca pe linga faptul ca am reusit sa vind citeva preuri am cuntactat numerosi virtuali clienti asta pt ca vizitatori nu vin cu mai mult de 200-300 euro in buzunar.......e lesne de inteles de ce vedeta a fost sigur finalul cu GM70 care chiar si cu lumina zilei a facut impresie........cu cei 60w pe fiecare finala numai filamentul ........asadar am plecat la drum cu 130km/ora in 40 min am ajuns........

Posted Image

am avut 2 mese incepind de la boxa galbena............

Posted Image

Posted Image

Si cum spuneam vedeta incontestabila a fost acest final..........

Posted Image

:101

Cu riscul de a incalca regulamentul, nu pot sa spun decat WAU!Foarte interesant, poate ca era si mai bine daca:1. Puneai mai multe poze de la expozitie si mai detaliate2. Cred ca sectiunea cea mai potrivita ar fi undeva pe aici:viewforum.php?f=182

Cu riscul de a incalca regulamentul, nu pot sa spun decat WAU!Foarte interesant, poate ca era si mai bine daca:1. Puneai mai multe poze de la expozitie si mai detaliate2. Cred ca sectiunea cea mai potrivita ar fi undeva pe aici:viewforum.php?f=182

Stiam eu ca am o scuza intrucit nu este o rubrica dedicata pt asa ceva adica expozitii,intruniri,congrese etcpoate cu aceasta ocazie se gindesc cei din staff sa adauge o rubrica noua ,de ce nu?Eu personal particip activ ca expozitor cam de 2-3 ori pe an si pasiv ca visitator de 5-6 ori pe an pt ca aici se organizeaza lunar ceva legat de electronica........ :da

Colectia mea personala de ampuri pe tuburi home made.....

Posted Image

Prietenul meu trateaza cu un client prezul magnetofonului pe tuburi.......cu plecare de la 50 euro....

Posted Image

Zona modelism trnulete.....

Posted Image

Posted Image

La gara........

Posted Image

Afara curse cu modele teleghidate...

Posted Image

Tot afara masini cu mii de watii pe ele...........

Posted Image

Ce ascund in portbagaj........

Posted Image