Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

1 an BLUEMAGIC HIP HOP & RNB PARTY @ FRAME CLUB 27 MARTIE 09


Vizitator floppy2001

Postări Recomandate

Vizitator floppy2001

1 AN DE BLUE MAGIC HIP HOP PARTY - 27 MARTIE 2009 - ORELE 22.00 @ FRAME CLUB BUCURESTIINTRAREA 5 RON1 an de zile de petreceri, 1 an de zile de concerte precum NIMENI ALTU & SEK93 (IUNIE 2008), WOOD&STEEL (FRANTA, PARIS - OCTOMBRIE 2008), R.A.S.A si invitatii DOVADA33, RAPARTA, CTSTYLE alaturi de DJ MACK (1 NOIEMBRIE 2008), CONCERT TONIK OBIEKTIV si invitatii ARSSURA, K-NNABIS, DOVADA33, INSECTA, DJ EM, CAPELY, JAZZA (29 NOIEMBRIE 2008), EL NINO (CRAIOVA) si invitatii BRUGNER, CENZURAH, ARSSURA, R.A.S.A., NOSTRADAMUS, ZMILI, BEATEHAS, LU-K (6 DECEMBRIE 2008) si SUNET TOXIC (CAMPINA) si invitatii S-WEED, X-TASY, MARCO, VENDETTA, JAZZA, DAZZO, ARSSURA, am cantat si am dansat cu totii, ne-am distrat si am petrecut pana dimineata alaturi de dj ca : DJ PAUL, DJ UNDOO, DJ DIVINE si XAN YAN, am demonstrat in fiecare petrecere ca noi stim sa ne distram cel mai bineâ??De aceea, va asteptam in numar cat mai mare, vineri 27 martie 2009, incepand cu orele 22.00 in FRAME CLUB BUCURESTI pentru a sarbatori asa cum se cuvine - 1 AN DE BLUEMAGIC HIP HOP & RNB PARTY !Localizare frame:Bld Magheru, nr 38B (langa statia de metrou Piata Romana).

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări