Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Recommended Posts

salut.am si eu o curiozitate legata de telefoanele cect.de ce au un pret atat de mic.adica, pentru mai putin de 400 RON, cumperi un telefon cu display de 2.6", touchscreen, dual sim, cu difuzoare stereo.cred ca sunt made in china, dar...sunt curios daca se defecteaza repede....oare asta sa fie motivul ascuns in pretul mic??voi ce parere aveti?

• Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

intentionez sa imi cumpar unul.modelul e Cect ztc g2288 Dual Sim si ca astea sunt specificatiile:pecificatii:-Functioneaza cu 2 cartele simultandesign luxos-clasa bussinesfinisaje businness,de aluminiutouchscreen 2,6 inch-16m culoridimensiuni reduseElegant , excelent finisat , touchscreen (video 3gp si mp4)display 260.000 culori ,, sunet puternic si clar,difuzoare stereojocuri , compatibil MP3-MP4 , functie webcam PC,BLUETOOTHdual bluetooth-permite folosirea handsfree-ului bluetooth pe ambele retele. functie blacklistcamera foto 1,3mpx]-functie webcamsunet stereo de calitate superioara*Browser WAP 2.0-xHTML,HTMLPachetul contine:2 acumulatoare 1400 mahcablu usbincarcatorcasti stereocard 128 mbstativ de incarcarevoi ce spuneti, merita??

Care e motivul pentru care vrei un CECT? Nu sînt bune de nimic ?i la 400 de lei cît vrei tu s? dai pe unul, mai bine î?i iei un smartphone second hand. Eu mi-am vîndut fostul telefon (Nokia E70) cu 350 de lei; CECT-urile sînt praf pe lîng? el.