Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Telefon gratis

Recommended Posts

Peste cateva zile imi voi reanoi abonamentul Orange deci am posibilitatea sa-mi cumpar si telefon la pret special. Eu am telefonul meu de care sunt foarte multumit si nu vreau sa-l schimb deocamdata. Dar avand in vedere ca au in oferta telefoane la 1 Euro, nu are rost sa las telefonul acolo pentru banii aia. Deci ce telefon sa aleg :nas:? La banii aia nu vreau megapixeli si alte porcarii, ci un simplu telefon de la care sa poti vorbi la nevoie. Astfel ma intereseaza sa aiba semnal cat mai bun, calitatea convorbirii sa fie buna si sa tina bateria cat mai mult. Recomandari?

recomand un nokia 1600 .... eu sunt la al 2-lea si as vrea sa il schimb ... vreau ceva catre pda phone ... dar din punct de vedere al telefonului este foarte rezistent si tine bateria destul de bine la el... pe langa asta, vazand ca esti din oradea, banuiesc ca stii suncuiusul ... (de fapt cine nu'l stie?) .... ei... in suncuius am semnal linistit fara probleme. oricum... iti doresc bafta in alegerea unui telefon bun. o zi buna

Va multumes pentru recomandari. Aveam si eu in vedere acele telefoane. Maine dupa masa trec pe la Orange. Eventual puteti sa-mi mai faceti niste recomandari pentru eventualitatea in care telefoanele respective nu se mai gasesc in stoc?Dar despre Nokia 2630 ce ziceti?

La nokia 1680 nu-mi place ca se aude cam incet convorbirea chiar daca il dai la maxim si nici nu se aude foarte clar (are tata unul). Si tastele sunt cam nasoale...Intre Nokia 2610 si Nokia 1680 ce ati alege? Strict din punct de vedere a utilizarii aparatului pe post de telefon, nu ca unu are camera, altu nu...

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines