Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

SPV C100....need some help pls (decodare)


Vizitator nicushor75

Postări Recomandate

Vizitator nicushor75

am si io o problema:

-am un spv c100,am vrut sa-l decodez,am platit decodarea(21 euro) si cand sa-l decodez........surpriza!,nu s-a putut!

-inainte de decodare,tot pe diferite forumuri,site-uri,citind,incercand diferite metode,chiar si mecanice,i-am modificat imei-ul!,si bineinteles k n-am putut din cauza imei-ului!

Intrebarea ar fi cum pot ,sau prin ce metoda,sa-l aduc la imei-ul original????????

email: nicutzu_99@yahoo.com

Multzumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

am si io o problema:

-am un spv c100,am vrut sa-l decodez,am platit decodarea(21 euro) si cand sa-l decodez........surpriza!,nu s-a putut!

-inainte de decodare,tot pe diferite forumuri,site-uri,citind,incercand diferite metode,chiar si mecanice,i-am modificat imei-ul!,si bineinteles k n-am putut din cauza imei-ului!

Intrebarea ar fi cum pot ,sau prin ce metoda,sa-l aduc la imei-ul original????????

email: nicutzu_99@yahoo.com

Multzumesc anticipat!

de fapt... ai schimbat sau nu imei-ul, c? parc? ziceai întâi c? n-ai putut, apoi vrei s?-l readuci la cel original...
Link spre comentariu

am si io o problema:

-am un spv c100,am vrut sa-l decodez,am platit decodarea(21 euro) si cand sa-l decodez........surpriza!,nu s-a putut!

-inainte de decodare,tot pe diferite forumuri,site-uri,citind,incercand diferite metode,chiar si mecanice,i-am modificat imei-ul!,si bineinteles k n-am putut din cauza imei-ului!

Intrebarea ar fi cum pot ,sau prin ce metoda,sa-l aduc la imei-ul original????????

email: nicutzu_99@yahoo.com

Multzumesc anticipat!

www.xda-developers.com cred ca te va ajuta. :da
Link spre comentariu
  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator vozian_ion

salut! ....am si eu un spv c100, si am incercat sa-i reinstalez windowsu.... dar din greseala am intrerupt legatura in timpul procedurii, si acum nu pot face nimic.....te rog ajuta-ma!!! tel arata doar 3 culori.: rosu, verde, albastru...ce pot sa fac!!! mersi mult.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări