Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Boxe de la Vasile

Guest flavian

Recommended Posts

Guest flavian

Tocmai am cumparat de cateva zile: 2 boxe 400W bucata pe 3 cai 8ohm Selenium15PW3 - 15"(250W), 8PW3 - 8"(125W), PAudioPHT408 1 amplif 2*200W pe 8ohm cu 3perechi de finali pe canal Boxele si amplif-ul de la difuzoare pana la cutii si ultimul surub le-am luat de la Vasile, ocazie cu care am facut cunostinta si cu gazda noastra de pe forum. Pana acum am facut cateva probe si sunt foarte incantat de achizitia facuta. Dupa cateva chefuri in care o sa vad cu adevarat ce pot sculele mai revin eventual si cu alte detalii. Pentru cei care sunt interesati sa le vada/asculte si pot sa treaca prin Brasov ii astept cu placere, dati un PM si va invit la o proba sau va trimit niste poze.

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest flavian

k, am vb si cu Vasile si zicea ca a pus si el oricum ceva pozece am descoperit pana acum, ca de chefuri n-am avut inca okazia, dar boxele le tin la mine in camera si ascult des la ele la nivel foarte incet m-a impresionat totusi calitatea sunetului...ma asteptam ca boxele sa sune puternic si fara distorsiuni la volum mare, dar chiar nu ma asteptam sa sune la fel sau chiar mai bine ca boxele mele surround sau boxele sony luate anul trecut la un volum redus

Guest flavian

a fost un pret promotional, dupa mai multe negocieri, ca initial trebuiau sa fie boxe active pe 2 cai ;-)600Euro cu amplif cu tot, la care s-a mai adaugat drumul de la Brasov cu masina dupa eleoricum, daca vreti ceva asemanator, va da Vasile detalii de pret dupa caz

• 7 months later...