Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

un pic de ajutor.. va rog

Guest ge0rge

Recommended Posts

Guest ge0rge

Salutare. Sunt nou pe forum.. si as vrea o parare din parte vostra..is intr-o oarecum dilema.. sa imi cumpar o pereche de boxe unitra 90w 8ohm(la 3 mil lei vechi) sau sa imi fac eu o pereche de boxe cu ajutoru vostru :d daca se poate.. :partyman: Astept sfaturile voastre. Multumesc anticipat!LE: am uitat sa mentionez.. in caz ca nu cumpar boxele unitra.. bugetul pt boxe este mai mare!!

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply
Guest ge0rge

Daca boxele sunt in stare buna eu zic ca sa le cumperi

asta e problema :| pt ca daca e sa le cumpar le iau de pe internet de la un baiat.. si imi este frica sa nu aiba probleme...

sa iti dea poze reala cu boxele, din mai multe unghiuri si cu difuzoarele de aproape, daca poza postat mai sus e cu ele atunci arata impecabil.nu ar fi rau, daca iti permite timpul, sa faci o excursie rapida pana la el chiar daca mai pierzi niste bani, le probezi si tot tu le si pui la posta daca nu ai posibilitatea sa te duci cu vreo masina sa le iei. merita drumul daca vrei sa fii sigur.

Guest maja paul

daca te-ar interesa am eu niste boxe frumoase de 100W RMS.daca te intereseaza poti suna la 0743419804

Guest ge0rge

daca te-ar interesa am eu niste boxe frumoase de 100W RMS.daca te intereseaza poti suna la 0743419804

ceva detalii despre ele ? sunt ale tale ? eventual niste poze..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines