Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Meteo in ultimul timp

Recommended Posts

• Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• Administratori

Vantul razuieste(asa cu ai da un morcov pe razatoare, preferabil morcovul altuia) calotele glaciare si imprastie gheata, acesta cade aici sub forma de grindina. Astia zic ca se topesc calotele dar ele de fapt se razuiesc

• Administratori

Si din cauza schimbarilor climatice, degeaba razi, vezi tu, iarna nu-i ca vara. Am vaut pe youtube ca undeva a plouat cu pesti, dece naiba nu ploua cu pesti si la noi ? Cu ce am pacatuit ?

1 oră în urmă, Badman a spus:

dece naiba nu ploua cu pesti si la noi ?

Stai sa se aciueze tornadele si la noi, sa vezi cum iti scot pestii din iazuri si ti-i pune direct in castron, pe masa 🙂

Acum 13 minute, doru3160 a spus:

Stai sa se aciueze tornadele si la noi, sa vezi cum iti scot pestii din iazuri si ti-i pune direct in castron, pe masa 🙂

Poate o barca sau motorul ca pesti nu prea mai sunt 😁:

Nu gasesc video in care arata o barca pneumatica cum era dusa prin aer. 

Acum 23 minute, merck a spus:

Nu gasesc video in care arata o barca pneumatica cum era dusa prin aer. 

Eu am vazut o vaca dusa prin aer. Deci sa ne pregatim. In functie de dieta, primim ce avem nevoie. Sa mai zica atunci careva, cand o zbura porcul...😀

Acum 2 ore, icar a spus:

Schimbari climatice, lucru normal.

Așa este , cum zice colegul ,icar, dar cînd în aceste schimbări climatice intervine și OMUL , atunci înseamnă dezastrul planetei

-Pînă la creștera pretenției de trai a  lui ,,homo sapiens,, clima pe pămînt depindea mai mult de activitatea solară. 

-soarele are activități maxime de 11 ani și de 60 de ani .Cea de 60 ani ,este cea mai intensă . A fost prin anii ,1947  , Acum este aceeași perioadă maximă, de 60 ani.

- însumînd cu ce a contribuit și omenirea ........ îmi e și teamă să mă exprim ce va fi pe o perioadă de nu se știe cîți ani.

OMUL și-a distrus casa în care locuiește..

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines