Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Ce părere aveți despre Peștele Fufă cu Cap de Iepure

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, fluffy37 said:

Aaaa.....in topicul asta e vorba de ionahis?

Iohannis este președintele României, țara pe care, sunt convins, mulți participanți elforum.ro o iubesc și o respectă.
Recomand celor cu apucături putiniste să-și miște curul în Rusia și să scrie se acolo numele Președintelui ROMĂNIEI cu literă mică.

• Administratori

Topicul este despre pesti, fufe si iepuri, eventual nonbinari dar... ca tot ati ajuns sa va vorbiti despre rusi si dragul nostru presedinte atunci sa stiti ca acesta este cel mai mare agent putinist din istorie.

Dece ?

Simplu, a incercat sa dezbine nato si sa-l termine prin autocanditatura sa la conducerea acestei organizatii, acum cand aceasta organizatie se zice ca ar trebui sa fie unita si unitara 🤑 Voi va intrebati ce s-ar fi intamplat ca niste idioti din alte tari sa-l fi sustinut ? Era destul un veto sa se duca nato de unde a venit... 

Posted (edited)
19 minutes ago, Badman said:

ca tot ati ajuns sa va vorbiti despre rusi si dragul nostru presedinte atunci sa stiti ca acesta este cel mai mare agent putinist din istorie.

Eu am reacționat la scrierea numelui Președintelui ROMÂNIEI cu literă mică. Indiferent cine a fost sau este.
Cum dracu se face că aceleași persoane care jignesc cea mai înaltă funcție din România sunt tot cei care ziceau că masca este botnița care conține viermi iar vaccinul conține GSM 4G ?
Care să fie explicația logică a comportamentului lor ?

Edited by cloudy
Posted (edited)
6 minutes ago, fluffy37 said:

Dar...hac...am voie sa scriu trudeau...hac...cu litera mica..hac....ca tot peste cu cap de iepure este si hac...daca te musca te faci canadian... hac...?

"Putin" cum se scrie ? Este de actualitate, dar observ că eviți subiectul.
Stai liniștit, poate nu te vede ce postezi și pe elforum.

Edited by cloudy
  • Administratori
Acum 6 minute, Stefan a spus:

aș vrea să fiu ontopic dar sincer nu înțeleg titlul, ce ai vrut să zici că nu mă prind?

Cand imi amintesc spun la toti, inca fac eforturi considerabile, am trimis neuronu la sala de forță

Va certati degeaba. Nu vedeti ca problema este de fond, lasati superficialitatea. Nu conteaza in ce te transformi, dau daca te transformi. De fapt nici nu conteaza daca te musca sau nu si mai ales nu conteaza ce faci dupa.  Important este sa o faci cu eleganta.

google:

"O captură terifiantă a fost scoasă de un pescar în Croația. 
Acesta a prins șapte exemplare de pește-pufă cu cap de iepure din apă în Golful Medulin, lângă insula Cres. 
Această specie invazivă, cunoscută și sub denumirea de pește-puffer, este considerat unul dintre cei mai otrăvitori pești din lume."

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines