Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

eUROVISION 2024

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted (edited)

cind  eram  mic , nici  eu  nu  pierdeam  nici  o  editie ... 

in  ultimul  timp  am  vazut  asa ... melodiile  cu  adevarat  bune si  care  sint  sustinute  de  voci  asemenea ,  nu  au  aproape  niciodata  sanse  sa  ajunga  in  portiunea  superioara  a  clasamentului  din  cauza  partizanatelor / simpatiilor / antipatiilor  politice  ale  tarilor  participante   si  din  cauza  cumetriilor  anumitor  state  vecine  , care  se  voteaza  intre  ele  cu  punctaje  maxime ... 

precis  exista  si  alte  motive la  mijloc , asa  incit  clasamentul  final  nu  are  nici  o  legatura  cu  obiectivitatea ...

anul  trecut  m-am  uitat  la  concursul  final ... anul  asta  gata , mi-a  ajuns ...nu  am  vazut  nici  macar  o  secunda  din  concursul  final ...

Edited by misuraelectronic

Sunt atat de multe dileme.

"euro"ceva ma astept sa fie ceva regionalizat pe zona "euro" adica Europa,. regiunea,continentul nu satelitul lui Jupiter.

Ce treaba are Israel cu un concurs din zona Euro.

Pai ori e euro ori e international.

non binarii asta or fi ceva antimimetici, adica se adapteaza in functie de partener,

Acum 22 minute, gabiz_ro a spus:

non binarii asta or fi ceva antimimetici, adica se adapteaza in functie de partener,

Ăștia ce naiba sunt? Dimineața muiere,  seara bărbat,  sau cum?

Păi stau și mă întreb, dacă handicapații ăștia lgbt (că-i consider bolnavi, nu altfel) sunt totuși o minoritate printre oamenii normali, cum au putut să aibă reprezentanți în cele mai înalte foruri europene ?

Nu e și vina celorlalți că ,,trebuie,, acum musai să-i tolerăm forțat pe anormali și să-i lăsăm să facă circ nu numai pe străzi în circul grotesc gen ,,parada lgbt ,, dar și în concursuri ?

Lucrurile rele se întâmplă când oamenii buni refuză să se implice...o să ajungem să ne impună handicapații cum să trăim. Sau se va repeta faza cu Sodoma și Gomora, dar la o scară mult mai mare...

Acum 9 minute, the same a spus:

Ăștia ce naiba sunt? Dimineața muiere,  seara bărbat,  sau cum?

In functie de celalalt.

Daca da de mascul devine femela, daca da de femela devine mascul.

Urmatoarea treapta a "evolutiei"

• Administratori

Eu nu cred ca poponarii autentici ar avea ceva legatura cu acest curent bolnav sexist, vedeam pe net pe undeva ca si ei sunt scarbiti de ce se intampla 🙃

Pai astia colorati ca gainile sunt o ramura de prosti , o increngatura din familia poponaizilor , ca sa ne exprimam evolutiv

Ei nici nu cred ca fac diferenta intre femei si barbati , nu au destui neoroni ptr asta

Si se coloreaza sa iasa in evidenta ca sa nu ii calce tramvaiul

Asta e numai circ.Ce era odata pe vremea lu mama cu abba e altceva.Ar trebuie reguli clare acolo

Sa fii imbracat decent nu in curu gol sau femei cu mustata fara apucaturi de homosexuali sau alte dereglari sexuale si suferinte fara tratamente cu perfuzii

Abia atunci poti vb de ceva decent

Posted (edited)

Unele treburi se tratează la psihiatrie,  restul sunt homosexuali. 

Faptul că te exhibi public  într-un anumit fel, ține de domeniul clinic,  la fel și faptul personalității schimbatoare. 

Edited by the same
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines