Valer67 Posted January 13, 2024 Share Posted January 13, 2024 (edited) Buna seara! Poate cineva sa ma ajute cu un sfat? am cumparat un TV Kuba din anii 50-60. In fata ecranului are sticla pt protectie. Banuiesc ca sa o scot, sa curat ecranul( a ajuns praf), ar trebui sa scot ornamentul dintre rama si sticla de protectie. CUM SE SCOATE ORNAMENTUL? Ca altfel nu vad cum...Mi-e frica sa nu stric ornamentul, ca in Germania nu ma duc dupa altul. Multumesc anticipat! Edited January 13, 2024 by Valer67 Link to comment
Toni Marginean Posted January 14, 2024 Share Posted January 14, 2024 La unele modele este mai simplu să scoți ecranul ca să ai acces la sticla pentru a o curăța. Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now