Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Subiect de măcinat

Rate this topic

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ținuta,decolteurile,"țâțele",fac parte din "marketing"!:rade:

În rest vă garantez că "bucătarii" ăştia de mâncare stradală sunt adevărați artişti!Nu poți rezista dacă nu faci rapid mâncare şi să fie şi bună.

Şi apropo de ce gătesc tipele,ați mâncat supă de porc cu tăieței?Tradițional la noi supele astea se fac din pasăre sau vită...

A murit o legendă a fotbalului,Franz Beckenbauer...Pentru noi,cei mai bătrâni,a fost o adevărată încântare să prindem în acțiune toate vedetele,începând cu anii '60,când a apărut fotbalul modern.

• Administratori

Nu am crezut ca in viata mea sa vad cum ungurii ne iau partea... oare cine sunt prietenii nostri ? 

https://mandiner.hu/kulfold/2024/01/romanok-bolgarok-jo-nem-kell-beallni-orban-moge-de-azert-a-brusszeli-semmiert-cserebe-kar-volt-megtagadni-a-nepakaratot-ugye

Nu este în niciun fel vina României și Bulgariei că orașele austriece se îneacă în atât de mulți migranți și nu ajută în niciun fel faptul că UE continuă să trateze cele două țări balcanice care au aderat la UE în 2007 – și Grecia, care se învecinează doar cu Bulgaria dintre statele membre ale UE pe uscat, ca cetățeni de mâna a doua. Iar faptul că Croația, care este mult mai expusă în ceea ce privește migrația decât România și Bulgaria, a fost admisă fără os ca membru cu drepturi depline al spațiului Schengen este un semn de falsitate.

Acum 3 ore, Badman a spus:

Aveam mai multe daca nu le dadeam gratis la hamesitii de ucrainieni cand am intrat in ue

Si nu i-o batut Dumnezeu pentru asta? :57Ca doar si ei sunt crestini ortodocsi si stiu clar de porunca: SĂ NU RÂVNEȘTI LA BUNUL ALTUIA!. 

Tot în același spirit ...ȘPAGĂ- MITĂ- EVAZIUNE financiară...etc...etc...

Am asistat la un moment dat la o livrare de marfă la un magazin (patronul nu a dat importanță prezenței mele -eram și prieteni).

-Persoana cu aprovizionarea cu marfă scoate din sacoșă un (1)cartuș de țigări -(ți-am adus marfă domnu patron  cu un preț actualizat ) mai mare bineînțeles gîndesc eu.

- și bineînțeles marfa din stocul vechi se vinde la prețul mărfi proaspete.

Asta este o practică a tuturor comercianților.

Asta-i romînica !

Anul ce a debutat de curînd să fie cu mai puțină evaziune  !

• Badman locked this topic
  • Badman unlocked this topic

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines