soare0 Posted April 30, 2023 Share Posted April 30, 2023 Imprimanta este in stare de functionare. Cum insa imprima intr-una (24/24) de vreo jumatate de an, i-au fost schimbate o data rotile si sursa, dar a venit randul placii de baza. Se gaseste, 65 USD fara taxe, 82 cu taxe, pe site la ei. Dat fiind ca mai am doua imprimante, si imi mai vin doua de alta clasa, pe asta o dau. Cam pe la 5 ore asa, isi bea mintile si intra in reset, sub asta merge bine. Nu e exclus sa fie coolerul unitatii centrale, cum spuneam, nu imi mai bat capul, insa pentru cine vrea sa se joace, sau sa aiba o imprimanta 3d ok la pretul placii de baza... PS.1 Nu am pus anuntul la Bazar pt ca nu am postari suficiente. PS.2 In vreo saptamana ajunge la container la Dedeman. PS.3 Reglata si gadilata, merge singura. Schimbarea de filament in timpul mersului poate necesita mangaierea axei Z. Exclus a fi utilizata de ... artisti, asadar: fiintele atehnice au nevoie de investitii in Bambu Labi sau alte chestii... Link to comment
Cozmei Ioan Posted April 30, 2023 Share Posted April 30, 2023 Vreau să mă joc cu ea. Ai un număr de telefon? Sau. Suna-ma la telefon 0753352306. O zi frumoasă. Link to comment
soare0 Posted April 30, 2023 Author Share Posted April 30, 2023 Tu sa fii atunci. Ti-am trimis PM. Link to comment
gigimargaus Posted May 1, 2023 Share Posted May 1, 2023 Imprimanta a ajuns la mine. Multumesc. Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now