Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Probleme cu un forum

yo9hrb

Recommended Posts

Salutare. Problema mea se prezinta in felul urmator: sunt "inmatriculat" pe un forum, mai precis http://www.aro4x4.net/smf/index.php?top ... icseen#new (ma rog, aici ar trebui sa vad raspunsurile primite la o intrebare care ma roade). Problema este ca, de cateva zile, de cate ori incerc sa intru pe acolo, primesc invariabil acest raspuns:

Database Error: MySQL server has gone away

File: /home/aro4x4ne/public_html/smf/Sources/Security.php

Line: 272Database Error: MySQL server has gone away

File: /home/aro4x4ne/public_html/smf/Sources/Load.php

Line: 2003

Am incercat si cu IE, si cu Mozilla. Altii reusesc sa intre :axe: , dar eu nu. Ce se intampla, are cineva idee?

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

cochie... sigur. :smt005 adică cachele :Drecomand şi ştergerea cookie-urilor... (nu e nici o glumă, cache, adică memoria temporară a browserului, indiferent de care, şi cookie-urile, ambele locale, care retransmit/preiau local date în loc să le ia de fiecare dată de pe site/forum/ce-o fi)

Am dat delete cookies, delete files. Ce sa mai delete ca sa mearga? Ca imi da acelasi rezultat. La voi, daca dati pe link-ul ala, merge?Pana la urma, poate-mi spune si mie cineva ce spun baietii despre pompa aia de injectie :drinkers: .