Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Amplificator ars problema TDA8954TH


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Salut, greu spre imposibil de gasit un tda8954 de origine, aproape tot ce se gaseste in comert sunt "chinezarii". 

Doar daca sculele sunt pentru casa poti cumpara o chinezarie cu tda8954 de la magazinele online si mergi la un electronist sa iti faca rocada. Apoi ai grija sa nu tragi prea tare de el ca nu are viata lunga.

Link spre comentariu
Acum 13 ore, deo a spus:

Oricum la Farnell gasiti original la un pret acceptabil.

indeed , asa este ...insa  numai  daca  mentionam asa...in  treacat ,  ca  scrie  mare  cit  capul  meu  pe  site  ca  nu il  au  pe  stoc  si  nici  nu  se  mai  fabrica  ...

daca  nu   gaseste  initiatorul  topicului  deloc  in  alta  parte ,  poate  sa  ma  caute  pe  pm , pt  ca  am  eu  originale ...:rzb

Editat de misuraelectronic
Link spre comentariu

Gogosi pe batz ...s-o crezi tu joi pe programul 22 ca aseara aveau si acum nu Mai este ...

Sint citeva luni bune de cind ma tot uit dupa acest integrat pe toate site-urile , pt ca am avut o comanda de la Bucuresti...si n-am vrut sa-l dau in pierdere ...era vorba de niste prieteni la Bucuresti , care aveau comanda de la un client oarecare ...si am zis sa-i ajut ...iar eu , avind 3 bucati atunci , puteam sa-mi rup unul de la gura ...

Unde voiam sa ajung ? Nici acum citeva luni nu se gasea ieftin ...nici ieri nu s-a gasit ieftin...iar azi , nici atit ...:92

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări