Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cum ne vom incalzi la iarna?

Recommended Posts

La serviciu stai 8 ore, profesorii nici atât, pe urma pleacă acasă la căldură. Mai rău e când găsești casa bocnă de frig. Trebuie să suporți încă 16 ore până la frigul de la serviciu...macar frigul de la serviciu e moka, ăla de acasă e pe bani :hdgfhgdf

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plecam, în ziua respectivă, în școala aia, la 7 fără un sfert, și ajungeam la 5 seara. Depinde de câte ore ai într-o zi. :bataie

Deci...

Acasă nu am ținut căldura sub 21 de grade, înghețau papagalii. :)

Cică Iad eco :) în vremuri de demult nimeni nu avea curaj să facă reclamație, îl lua dracu' în coarne de nu se vedea :)

Da', dar dacă prinzi dimineața... acolo era buba,și pe partea fără soare, parter... :95

Altfel nu mă văitam. Copii stăteau cu căciula,pe unii i-am pus eu lângă calorifer, săracii. 

Ce o fi de acum încolo...

Acum 6 minute, maresaldeflota a spus:

pe unii i-am pus eu lângă calorifer, săracii. 

Aveai dușmănie pe ei, daca erau reci caloriferele :rade:

Din păcate copii sunt victime nevinovate ale sistemului, din toate punctele de vedere.

• Administratori
1 oră în urmă, Mircea a spus:

A anuntat Greta cand ajunge Incalzirea Globala si in România

Ce calficare are greta asta ? 

Acum 12 minute, Badman a spus:

Ce calficare are greta asta ? 

Ideea e ca cred ca si-a pierdut calificarea de cand cu pandemia, cum si pandemia si-a pierdut farmecul de cand cu operatiunea speciala. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines