Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

parte carcasă metalică tv samsung ue40f6400ak

Recommended Posts

cumpăr parte carcasa metalica tv samsung ue40f6400ak (partea pe care se montează baretele led), folia dispersoare albă care este lipita peste baretele led pe partea metalica, conectorul care face conexiunea intre baretele led si conectorul flex care face conexiunea intre baretele led si sursa smps.acestea au fost distruse in urma unei intervenții ,,criminale,, in valoare de 600 lei ptr o durată de viata a reparației de 3 zile. este modelul cu 7 barete led ( 8+5 led/ baretă)

20220522_143509.jpg

20220522_140620.jpg

20220522_140830.jpg

Edited by quadrall
  • Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

din pacate nu am nimic,am doar sursa si placa digitala din 40f5300 ,sursa a folosit 14 barete,7 barete x 5led 3v,7 barete x8led 3v ,

7x 2013svs40f r

7x 2013svs40f l

panelul a fost cy-hf40bgsv1h

sursa bn44-00645a

Edited by iuliantv
  • 2 weeks later...
Acum 30 minute, quadrall a spus:

Super, cum putem proceda sa intru in posesia lor ? De la dv am mai luat piese, cred ca era in era trafurilor de linii tv.

Dar eram mai tineri! Ultimele 1000 de trafuri de linii le-a luat cineva care face garduri electrice pentru animale.

Daca sunteti din Constanta este cred usor fiindca in fiecare zi sunt curse de autocar Fany.

Acum 17 minute, Toni Marginean a spus:

Dar eram mai tineri! Ultimele 1000 de trafuri de linii le-a luat cineva care face garduri electrice pentru animale.

Daca sunteti din Constanta este cred usor fiindca in fiecare zi sunt curse de autocar Fany.

Din Cta sunt dar nu prea stau in Constanta marea parte a timpului. Puteti pune la curier ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines