Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cenzura youtube?

Evaluează acest subiect


Sharky

Postări Recomandate

Eu nu te inteleg de ce ai raspuns la comentariul lui! Nu dai curs discutiei in astfel de cazuri...indiferenta este cel mai bun lucru! Nu faci altceva decat sa te enervezi degeaba si sa-ti strici ziua!

 Si cand postezi pe net trebuie sa te astepti ca nu toti sunt de acord cu ceea ce faci...primesti si raspunsuri negative.

 

Editat de mac01
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Dar eu nu m am enervat. Dupa cum am scris postarea am aratat o si vecinului cu care mai mesteresc la masina, ma amuza atata ura.

I am raspuns dupa cum am mai scris: ca ma bucur ca video urile mele il deranjeaza si ca pe viitor vor incerca sa fac mai multe.

 

Pe circuit ma duc doar dupa ce fac o modificare. Cand da caldura o sa ma duc iar cu noile suspensii pe fata.

 

Cu arcurile voi posta pe topicul dedicat. Nu uit eu de ele. Timp sa imi fac. Si chef. Saptamana asta cred ca iese.

Link spre comentariu

Totusi, dupa cum zice vorba din strabuni: gura pacatosului, adevar graieste. 

 

Daca prezenta altfel situatia, ar fi fost un mod mai civilizat sa spuna lucrurilor pe nume. 

 

Limbaj de cartier - check

Modificari probabil nepotrivite cazanului in chestiune sau doar din pasiunea pentru jucat cu cazanul - check

Dificil sa diagnostice problemele - check

 

Dar, cum nimeni nu e perfect, asteptam sa criticam si realizarile lui Nae. 

 

PS: Ati remarcat, si pe FB, cum fiecare pune cate un nume de genul "Gýgï Měrcêdës" si astia au cele mai definitive si avizate idei? Nea Nae asta de pe YT probabil ca nici de departe nu are un nume apropiat de Nae. 

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Rammstein a spus:

Asta este...... au un soft care rade tot ce deranjează virginele sau te raportează prostul cătunului, până la urmă este o entitate privată, la fel ca acest forum, trebuie să fii de acord cu termenii și condițiile. 

Să vezi pe FB ce pauze încaseze pentru orice fel de nimicuri. 

YT, FB, grupurile, forumurile, au întotdeauna niște caporali:85care de multe ori fac exces de zel, bine...... se și laudă la ei pe uliță când beau o bere la plastic..... ce cool sunt ei și cum l-au pus cu botul pe labe pe x sau ț. 

 

:rade:...si uite asa se 'ntoarce roata si apar ''virgine '' lovite in aripa care lacrimeaza pe alte canale de socializare...:rade:

Editat de KISS
Link spre comentariu

Hai să fim serioşi totuşi....în afară de cei care au murit, cei mai mulţi utilizatori vechi ,,zburaţi,, de supărare, s-au întors cu alte conturi.Sau nu se vede ?

Nu punem la socoteală ,,userii,, de ocazie, care-şi fac cont când li se strică maşna de spălat şi pun o întrebare, apoi nu mai revin după ce şi-au rezolvat problema....

Link spre comentariu

Aia e. Tot felul de orgoliosi care s au luat la harta cu toata lumea nu pe teme tehnice ci doar sa arate ce grozavi is ei.

 

Acu legat de film. Domne mi se rupe de ce credeti voi despre mine si masina mea. 

E hobby ul meu si e fix treaba mea cat timp aloc si ce limbaj folosesc atata vreme cat nu e obscen.

Cui nu ii place n are decat sa posteze aberatii precum prostu respectiv ca sa avem de cine rade.

Lumea aici se imparte in 2 grupe mari: aia care lucreaza la ceva si impartasesc experienta pt a servi altora, si tot felul de comentatori care doar arata cat sunt de grozavi in timp ce contributia lor e nula.

Ei habar n au din realitate despre ce modificari e vorba dar stiu ei sigur ca nu s bune. :)

nici macar nu au pus mana pe un mercedes in viata lor, darmite sa puna mana sa il faca pe placul lor.

cat despre sa invete ceva, nici vorba.

totul servit pe un forum tehnic de electronica. Vai de steaua lor.

Intelegeam daca era un forum de gradinarit...

De aia spun cine vrea n are decat sa comenteze, pt mine sunt doar semne asupra progresului facut, adica de a ma ridica peste prostime. Mai ales cu ochii tai ca gura lumii e departe de adevar...

 

Si ca sa revenim pe youtube, daca prostovanu a sters comentariile e una. Daca botu le sterge, e penibil. Asta era tema reala.

Link spre comentariu
  • Administratori

Sa revenim la subiect

Tot ce postezi pe youtube si mai nou pe fp tik, etc este canzurat talmacit si rastalmacit iar daca postezi ceva si nu place idiotilor adepti ai corectitudinii politice(o tampenie mai periculoasa decat nazismul) iti este zburat din prima(filtrul youtube) sau in cel mai fericit caz ramane pana "se sesizeaza" unu din ei si te raporteaza. Traim in era prostiei care este promovata pe toate caile oficiale si neoficiale, prostia si "smecheria" sunt ridicate la rang de arta si aparate cu sfintenie. Va recomand filmul Idiocracy, asa vom ajunge.

 

Pe Elforum exista doar cenzura bunului simt, deocamdata...

Link spre comentariu

Nu ajungem exact ca in idiocracy.

Grosu asa va fi dar va exista o elita de smecheri care sa puna biciu pe ei....

Stai un pic asta se intampla deja de mii de ani.

Paine si circ.

 

Revin cu o completare:

Nu am idee daca sefii platformelor de acest gen au o agenda secreta. Inclinatii politice sigur au si favorizeaza un candidat sau altul.

Ma refer la masa marilor puteri unde, teoretic, alegerile sunt libere.

Dar la ce putere de manipulare au la dispozitie si pe ce date stau calare, e de neimaginat fata de ce era acu 15 ani.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Badman a spus:

 

 

Pe Elforum exista doar cenzura bunului simt, deocamdata...

Si aici este cenzura...toate subiectele ce n-au legatura cu electronica, mecanica, s.a.m,d....se inchid.

In regulament scrie clar ce ai voie si ce nu!

Atat timp cat exista restrictii in regulament...este clar ca exista cenzura.

Cenzura este peste tot! Libertatea in exprimare este suprimata din fasa...si vor urma altele si mai nasoale!

Si nu ca ai vrea tu...veti fi obligati! Tot erau pe aici o gramada de nostalgici comunisti! Se intorc timpurile...!

 

 

Editat de mac01
Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări