Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
dan cod

Anticorpi neutralizanti sarscov2

Recommended Posts

Acum 3 minute, sesebe a spus:

Toți vin cu exemple de cunoscuți sau cunoscuți ai cunoscuților sau cunoscuți ai cunoscuților cunoscuților

Avea Toma Caragiu parca una buna:
"Am un frate care este sora la un spital si mi-a spus ca ..." ceva de genul asta. Asa si astia.

Acum 1 minut, Mircea a spus:

E intelept sa trag concluzia ca Covid nu exista

Nimic nu exista.

1 minute ago, yo8tot said:

Daca ne uitam la statistici, cele mai nevaccinate tari din Europa sunt alea unde si neincrederea in stat este maxima. Unde lumea e suspicioasa in general.

Rusii nu se vaccineaza cu Sputnik... voiajeaza in Europa pentru vaccin strain. 

"Ai devenit obraznic. DE CE ?"

Pentru ca esti prost crescut si tipi, jignesti, etc  si nu accepti si alte puncte de vedere.

Tu acuzi, dar se pare ca tu esti cel care crede ca detine adevarul suprem.

Du-te la culcare si maine citeste ce ai scris. Poate se ridica ceata de pe neuroni.

Noapte buna !

Testul pentru anticorpi ar face toti banii si doar prostia nu-l omologheaza ca " permis de libera trecere " fara a fi vaccinat. 

Daca un organism are anticorpii necesari, la ce dracu' il mai vaccinezi ? Repari un lucru functional ?? Sau cumva vrei sa-l strici....precum Dorel. 

Acum 1 minut, Mircea a spus:

Rusii nu se vaccineaza cu Sputnik... voiajeaza in Europa pentru vaccin strain. 

Culmea e ca Spuntik cica ar fi chiar ok. Dar dupa cat i-a fraierit statul acum sufla si in iaurt. Si mor pe capete. Asta e doar unul din multele feluri cum te omoara indirect o tara bananiera.

Acum 1 minut, yo8tot a spus:

Incaodata spun sa fiu înțeles. Nu am făcut topicul asta sa discutam ca e bun sau rău vaccinul. 

Nu am spus sa se vaccineze sau nu cineva. 

Sau unii nu vedeți bine? V-ați pierdut ochelarii? 

Ati citit titlul subiectului? 

Vorbeam strict de anticorpi. 

Unii vaccinați ați sărit ca un arc? De ce? Va e frica? Făceți-vă voi subiect despre vaccin și discutați acolo pro sau contra. Pe mine nu ma interesează nici pro nici contra vaccin. 

Mai citiți odată titlul. Care nu aveți ochelari la îndemână răspundeți după ce ii aveți.

Nu îmi sta în fire sa dau replici din astea dar chiar nu puteți sta în banca voastră cei care nu aveți ce scrie aici?

Acum 3 minute, vera a spus:

Pentru ca esti prost crescut si tipi, jignesti, etc  si nu accepti si alte puncte de vedere.

Cam ce punct de vedere sa accept ? Ca mor oameni prin spitale si unii pe aici se mai intreaba inca daca o fi bine sa ne vaccinam ?
Tu ce parere ai ? Te-ai VACCINAT ?

Acum 2 minute, Sister13 a spus:

Testul pentru anticorpi ar face toti banii si doar prostia nu-l omologheaza ca " permis de libera trecere " fara a fi vaccinat. 

Daca un organism are anticorpii necesari, la ce dracu' il mai vaccinezi ? Repari un lucru functional ?? Sau cumva vrei sa-l strici....precum Dorel. 

In sfârșit un răspuns bun. Mai gândesc unii și cu capul. 

Un mare LIKE

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines