Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
viobio

offtopic Amplificator PP cu 6P14P

Recommended Posts

Acum 46 minute, franzm a spus:

Pentru ca ati pomenit de supradimensionare si în felul asta mi-ati servit un pretext de a ma baga în seama ;-)

Vă rog să nu mă mai citați, eu fiind mai prost din fire, fără școală, nu pricep o iotă atunci când sunt citat. 

Allahu Akbar! 

Jawoll!

Sa stiti ca n-a fost cu intentia de a va tine lectii ci pur si simplu am vrut sa informez. Banuiesc ca nu toti colegii stiu cele aratate. Promit sa nu mai fac.

Edited by franzm

Viorel, nu credeam ca este cineva in stare sa te supere, dar si rabdarea ta are limite...

Se pare ca este anotimpul datului la geoalele lamparilor (Marius Popa, der_doktor...)

Scuze de off_topic. 

Acum 14 ore, darius_bv a spus:

Viorel, nu credeam ca este cineva in stare sa te supere, dar si rabdarea ta are limite...

Se pare ca este anotimpul datului la geoalele lamparilor (Marius Popa, der_doktor...)

Scuze de off_topic. 

Shalom

Supărare este mult spus, defapt este lehamite, dacă am avut ceva de comunicat cuiva..... am făcut-o pe mesaj privat. 

Allahu Akbar! 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines