Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Aţi avut Covid, sau cum vă simţiţi după experienţa asta ?

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Atata isterie pe tema asta, de parca am fi inventat noi apa calda. In toate tarile din Europa sunt in vigoare restrictii, in unele tari precum Austria, mai severe decat la noi. Dar la noi pana nu se declara nemultumit omul, nu se tine satul.

Citat

Asadar lockdown dupa cum se doreste, unde se doreste.....cat se doreste

 

Da, sunt stabilite la propria vointa a reptilienilor, soros si compania, doar sa le faca in ciuda antivaccinistilor si celor care inca mai cred ca se poate glumi cu virusul asta.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 757
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Acum 2 ore, Liviu.Mihaiu a spus:

Pe facebook, majoritatea conturilor false anti-vacciniste au poze cu pisici la profil.
Asa a fost si cand au fost alegerile presidentiale. Tot pisici.
Atat l-a dus capul pe rusul ala betiv de la face conturi false.

vad ca rusii sint acuzati de toate idioteniile din RO! sigur ca la noi sint numai academicieni, si oricum, prostii nostri sint mai destepti decit prostii lor!

dar nu spuneti niciunul ce interes ar avea rusii sa consume timp si bani facind propaganda la care numai cei cu mai putin de 4 clase pot eventual pune botul! si ce se urmareste prin ceste provocari mediace la adrea statului rus?

Link spre comentariu

Nu e populația cu 4 clase de vină, de multe ori sînt mai cerebrali și mai responsabili decît alții care au vrafuri de diplome. Problema e la ăia care știu ei mai bine decît toți și se mai și bat cu pumnii în piept că de!, le e greu să-și stăvilească apucăturile de primată devenită recent bipedă..

Link spre comentariu
Vizitator viobio
1 oră în urmă, RealAlex a spus:

Tata a zacut o saptamana, ieri i-a scazut saturatia la 87 si l-am dus la spital, este pe oxigen. 

Nu este de glumit cu virusul asta, aviz amatorilor.

 

 Trebuia dus la spital cum a ieșit testul pozitiv, dacă are și o anumită vârstă. 

 

Sănatate! 

Editat de viobio
Link spre comentariu
Vizitator viobio

Acum o oră mi-am făcut un test, a ieșit negativ https://postimg.cc/CBn5HSkQ

 

Azi m-am trezit la ora 3 30, nu am mai putut dormi, nu mă lasă să dorm rahatul ăsta de amp https://www.audio-markt.de/news/detail/yarland-auklet-150-30821 are un humm de zile mari pe un canal și de două săptămâni nu îi dau de cap, are și o schemă tare ciudată, azi mă cam durea in gat, îmi curgea și nasul, o durere surda de cap, așa că am făcut testul nr 7 de când a apărut pandemia, ăsta este primul rapid. 

Link spre comentariu
Vizitator viobio
Chiar acum, maresaldeflota a spus:

Seamănă u alawde sarcină :wretre

Bine că nu a ieșit cu două liniuțe :rade:, am ajuns la 110kg in viu, am ceva brută, îmi dădea de gândit testul 

Link spre comentariu
Vizitator viobio
Chiar acum, RealAlex a spus:

Cel rapid poate da fals negativ. Dar pozitiv da bine.

Știu pe mulți care au făcut teste rapide, în primul rand sunt mai ieftine, 80lei, față de unu făcut la clinica x, cei care au făcut.... au fost ori pozitivi ( confirmat prin test la clinica x) ori negativi, cred că sunt destul de ok. 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Stefan a spus:

@maxente vezi că există fuckbook :rade:

Adult dating site for sexual desires and fantasies. Join free and connect with easy-going people who share your interests. Chat, read blogs, share photos ...

 

Pai tot un fel de fuckbook e si ala, dar nu pe partea de placeri carnale ci pe partea de dezinformari si tot felul de postari cretine.

Si eu am cont si obisnuiam sa intru destul de des pana mi-a venit acru-n gat. Acum daca intru 5-10 minute odata la saptamana e mult. Tin contu pentru a cauta pe cineva sau poate ma cauta cineva pe messengeru lor plus o tampenie de joc in care mai intru si trebuie sa ai cont pe site-ul sufletului.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări