Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
overdrive

Cumpar condensatoare tip Styroflex ...

Recommended Posts

@mac01ti-am facut topic nou cu solicitarea, chiar daca este de acelasi tip cu cea de aici, asa este totusi corect.

@iuliantv nu esti avocatul OP de aici si nici mod la bazar, evita te rog offtopic-ul pe viitor.

Daca ceva ti se pare in neregula faci raport, nu pe justitiarul.

@overdrive o sa sterg si postarea asta a mea maine dimineata, momentan o las sa inteleaga fiecare ce si cum.

Spor.

I-am trimis de Sâmbătă iniţiatorului prin MP o listă cu ce am, pe care o postez şi vizibil.Am făcut şi pachetul, pe care îl mai am şi acum în maşină.Deşi în aceeaşi zi am pregătit colete similare pentru încă doi colegi, overdrive nu a mai dat niciun semn.După ce mi-a scris iniţial ,,pune din tot ce ai doar styroflex,, i-am scris o listă cu tot ce i-am pus în pachet şi l-am rugat să dea adresa, iar dacă nu-i convenea putea să-mi scrie că nu le mai vrea.Deşi a mai intrat de atunci pe forum, nu a mai răspuns la mesajul iniţial.

Drept care îmi retrag oferta şi respectivele condensatoare le voi oferi altcuiva, mai serios.Preţul era de 0,5Lei la styroflex şi 1 Leu la ultimii doi cu mică argintată de 15pF şi 200pF.

aBWeSSi.jpg

Edited by validae

La 03.02.2021 la 10:11, validae a spus:

I-am trimis de Sâmbătă iniţiatorului prin MP o listă cu ce am, pe care o postez şi vizibil.Am făcut şi pachetul, pe care îl mai am şi acum în maşină.Deşi în aceeaşi zi am pregătit colete similare pentru încă doi colegi, overdrive nu a mai dat niciun semn.După ce mi-a scris iniţial ,,pune din tot ce ai doar styroflex,, i-am scris o listă cu tot ce i-am pus în pachet şi l-am rugat să dea adresa, iar dacă nu-i convenea putea să-mi scrie că nu le mai vrea.Deşi a mai intrat de atunci pe forum, nu a mai răspuns la mesajul iniţial.

Drept care îmi retrag oferta şi respectivele condensatoare le voi oferi altcuiva, mai serios.Preţul era de 0,5Lei la styroflex şi 1 Leu la ultimii doi cu mică argintată de 15pF şi 200pF.

aBWeSSi.jpg

Imi cer scuze,am fost la o inmormintarea unei vecine ,nu am avut timp sa intru pe Elforum.Daca asta e decizia ta,o respect!