Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
alcon

UFO files

Recommended Posts

3 hours ago, ledpanel said:

Teoria conspiratiei la patrat! Extraterestri, illuminati si vaccinuri periculoase. Sunteti si antivaccinist?

Wow...ai mare tupeu daca afirmi ca teoria conspiratiei e scoasa de CIA :rade: Nu de alta, dar conspiratiile astea apar pe situl oficial al Dumnealor: 

https://www.cia.gov/readingroom/collection/ufos-fact-or-fiction

Ai acolo vreo 12 pagini de dosare desecretizate....pardon, teorii conspirative, la alegere. 

LE-au scos din motive ca faza e asa de expirata si e asa evident acum ca e expirata ca doar un debil mintal le-ar crede.

Mai demult fara acces la info si fara contact cu tehnologia ar fi putut starni valuri in randul celor slabi de inger.

2 minutes ago, Sharky said:

Mai demult fara acces la info si fara contact cu tehnologia ar fi putut starni valuri in randul celor slabi de inger.

Si tunamii asta anti-vaccinare, anti-medicina in plina eră a informatiilor de ce s-a format ?
Din prea multa info la prea putin creier utilizat sau prea putin antrenat la a primi informatie ?

• Administratori
Acum 16 ore, ratza a spus:

UFO = unidentified flying object. Nu seamnă că sînt extratereștri, ci că nu știu ce e chestia zburătoare.

Am aruncat eu cu niste farfurii cand m-am imbatat si astia au luat-o de buna...

La 16.01.2021 la 14:51, ledpanel a spus:

Teoria conspiratiei la patrat! Extraterestri, illuminati si vaccinuri periculoase. Sunteti si antivaccinist?

Eu nu, sunt major şi vaccinat...

Mai, cind vrei sa faci dintr-o stire obisnuita, una de senzatie, procedezi ca mai sus. Da, om cu scaun la cap, a spus ca vom lua legatura cu extraterestrii. Si eu declar la fel, desi nu sunt savant. Dar, asta nu inseamna ca lucrul acesta se va intimpla miine sau de 1 Mai!! Se va intimpla...vedem noi cind. Dar reporterul, asa a prezentat stirea, de parca mâine punem de un mic si un gratar cu vreun extraterestru, ramas in pana de antimaterie pe Pamânt!!!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines