Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
Vasile Dobre

Cumpar sursa reglabila de laborator.

Recommended Posts

Sunt interesat de o sursa de laborator pe care sa o folosesc ocazional. Nu doresc sa investesc foarte multi bani in aceasta sursa.

Sursa poate fi simpla, dubla sau tripla.

Detin acum o sursa I4301, programabila, produsa de IEMI, si cumparata de la IEMI in 1998.....nu mai lucreaza corespunzator, nu am intervenit asupra ei...uneori programatorul nu mai functioneaza.

Astept oferte.

Craciun fericit tuturor.

Acum 19 ore, Vasile Dobre a spus:

Sunt interesat de o sursa de laborator pe care sa o folosesc ocazional. Nu doresc sa investesc foarte multi bani in aceasta sursa.

Sursa poate fi simpla, dubla sau tripla.

Detin acum o sursa I4301, programabila, produsa de IEMI, si cumparata de la IEMI in 1998.....nu mai lucreaza corespunzator, nu am intervenit asupra ei...uneori programatorul nu mai functioneaza.

Astept oferte.

Craciun fericit tuturor.

Sigur găsim la mine doar sa știu tensiune/curent. Am surse făcute de fabrica. 

Rog un administrator sau moderator sa inchida topicul, am achizitionat o sursa de laborator, nu mai este de actualitate anuntul.

Va multumesc si va doresc tuturor un an nou mai bun cu multe exteriente profesionale pozitive, cunostinte noi in domeniu, pe care sa le impartasim intre noi si nu in ultimul rand sanatate!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines