Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Schiță circuit electric


Marius 2020

Postări Recomandate

Bună seara. Îmi cer scuze pentru schița atașată. Nu prea mă pricep la reprezentarea corectă a elementelor. Vă rog să îmi spuneți dacă este corect circuitul. 

 

https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=5941553080&photo_id=503336999827

 

Panoul de siguranțe este in garaj.....iar doza este într-un atelier la vreo 30 m distanță. In atelier vreau 2 prize și 2 corpuri de iluminat cu întrerupător fiecare.

 

Mulțumesc anticipat pentru confirmarea/ corectarea circuitului.

 

Marius

 

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

23 hours ago, validae said:

Dă click dreapta pe poza de pe photobox, alege ,,Copy image location,, apoi dai ,,Paste,, aici ca să apară direct pe forum.Am încercat să deschid poza din link, dar am primit un mesaj de negare.

Mulțumesc pentru mesaj. Era o eroare, am pus-o în Drive...ar trebui să se vadă.  

Link spre comentariu

Ai pus-o de mămăligă, cred eu ....uite ce îmi apare mie:

Repet pentru ltima oară: Mergi unde ai poza aia încărcată, dă click dreapta pe ea şi alege ,,Copy image location,, sau ,,Copy image,, apoi dai cu ,,Paste,, aici pe forum, în postare.Astfel va apare direct pe forum, nu pe drive sau pe albume externe unde noi nu putem să vedem.Până la urmă interesul e al tău...

Screenshot_2020-11-01 Photobox.png

Link spre comentariu
On 11/1/2020 at 9:16 PM, validae said:

Ai pus-o de mămăligă, cred eu ....uite ce îmi apare mie:

Repet pentru ltima oară: Mergi unde ai poza aia încărcată, dă click dreapta pe ea şi alege ,,Copy image location,, sau ,,Copy image,, apoi dai cu ,,Paste,, aici pe forum, în postare.Astfel va apare direct pe forum, nu pe drive sau pe albume externe unde noi nu putem să vedem.Până la urmă interesul e al tău...

Screenshot_2020-11-01 Photobox.png

Din păcate nu mai văd nici eu poza. Am incarcat-o pe alt site și este ok. Scuze pentru inconveniente. 

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări