Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
teotv

Achiziție multimetru

Recommended Posts

La banii ăia poţi lua ceva mult mai bun.Cel specificat are domeniu foarte limitat pe capacităţi de exemplu.Acum sunt ocupat şi nu pot căuta pe net după oferte, dar poate intervin colegii cu mai mult timp.

UT70B l-am avut. E un aparat de incredere si destul de robust. Daca te obisnuiesti cu forma, se descurca bine. Pe gustul meu, cam butucanoase.

DSC04104.jpg

Edited by doru3160
Acum 9 ore, doru3160 a spus:

UT70B l-am avut. E un aparat de incredere si destul de robust. Daca te obisnuiesti cu forma, se descurca bine. Pe gustul meu, cam butucanoase.

DSC04104.jpg

Acum 1 minut, teotv a spus:

Bun, dar cam scump.

UT61E il gasesti pe bangood.com cu 59,99$.

Iesi mai ieftin ca la TME (pretul afisat la TME e fara TVA).

Mai pui 1,14$ transportul din CZ si ti-l aduc in 2-5zile.

BR/Daniel

Edited by Craciun
1 oră în urmă, teotv a spus:

Bun, dar cam scump.

Ai varianta lite, mai ieftina, UT70A. De fapt  sunt sigur ca se găsește și varianta câștigătoare,  daca stii ce vrei.

1 oră în urmă, Florinel TV a spus:

Mie nu imi plac multimetre cu autoscalare ca iti amortesc mainile pana afiseaza 

Nici nu mai e nevoie sa ne spui că mai bun ca DT830 nu se mai afla nimic pe lumea asta.

49 minutes ago, doru3160 said:

Nici nu mai e nevoie sa ne spui că mai bun ca DT830 nu se mai afla nimic pe lumea asta.

Ba da , DT700D..... am din amandoua 

( ecranul mare face toti banii....) si totul la NUMAI 19.90 lei !!!!

Edited by Усилитель
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines