Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
Cozonac

Sursa reglabila Voltcraft 0...30V/2.5A

Recommended Posts

Sa inteleg, din poza,  ca acele instrumentele indicatoare nu au nici un fel de protectie? Fara  plasticul de protectie a scalei si a acului indicator?

Puteai sa specifici  acest lucru la postarea in vederea vanzarii.

Cum ai cumparat-o de pe forum? Cum au fost protejate acele ace indicatoare?  

As fi interesat de ea. Binenteles cu alt pret.

Edited by PINTI
Posted (edited)

Inteleg cerinta, imi cer scuze, dar am considerat ca o poza in care se vede clar acest lucru este suficient si nu mai are rost sa mai mentionez. Totusi, e ceva ce am uitat sa mentionez si anume ca i-a fost rupt din greseala un colt de la conectorul de iesire care a fost relipit la loc. Inafara de aspect nu prezinta probleme la infiletarea conectorului sau prindere.

Sursa am cumparat-o de la domnul @dan cod in primavara cand si-a disponibilizat o parte din aparatele care-i ocupau spatiu. Acele au fost protejate cu bule si tot la fel intentionez sa o si livrez.

@PINTI, de ce cu alt pret? Va deranjeaza ceasurile? Pai de asta si costa 100 lei, nu credeti?

Edited by Cozonac

Cu respect dar pretul de 100 lei este de bun simt. Poate si mai mult dar ar fi de porc sa o iau la un pret si sa o vand la altul. Multumesc pentru oferta. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines