Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
Gelato Fantasy

Piese de vanzare (punti tranzistori semireg etc..)

Recommended Posts

De vanzare 27 de rafturi cu piese nu se vand la bucata nu sunt cunoscator in domeniu vreau sa le dau cuiva care se poate folosii de ele.

Socluri, lampi. 6N3C-e 6N3C finale imperechiat

surse

Mai am si 3 amplificatoare neterminate unul este cu lampi celelalte sunt normale.

din cate imi aduc aminte celel fara lampi erau 2X400W

8457955F-E45E-4A7E-8F5E-6A85D6B45AA0.jpeg

FCCCF325-256A-472E-99BE-E1AACB45D4CD.jpeg

F1A0C754-609E-483B-B2C2-E34CAC3E142A.jpeg

179E1801-4620-430C-B4D9-22D83DDBB01C.jpeg

Trebuie obligatoriu să pui preţ pe ce vinzi.Fie ceri un preţ pe componentă, fie pe sertar, fie pe toată adunătura...

Mă îndoiesc să poţi vinde cuiva la grămadă, omul vrea să ştie exact pe ce dă banii.Deci va trebui făcut un inventar cu tot ce ai acolo, treci totul pe o listă şi apoi preţ la fiecare sertar sau pe tot raftul.Postezi lista aici, dacă poţi adăuga şi poze la fiecare reper ar fi perfect, dacă nu, măcar specificat clar ce repere conţine...

Amplificatoarele şi tuburile au nevoie obligatoriu de o poză proprie şi preţ per bucată.Restul componentelor se pot trece pe o listă cu un număr estimativ de bucăţi.

Edited by validae

M-ar interesa amplificatorul cu lampi! O poza?, schema? Din ce localitate sunteti?

Edited by SKGXG

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines