Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor
adydep

S-a mai dus un coleg...

Recommended Posts

Acum 11 ore, flomar60 a spus:

Domnilor, fără supărare, ce treabă au clonele cu colegii care au dispărut dintre noi?... eu chiar sunt interesat de un coleg care a dispărut de mult, e vorba de pisica matache sau giongiu...? dacă nu mă înșel si Marian a întrebat... 

Nu are nici o problema Pisica Matache,e bine mersi,in Ianca.Garantat 100%.

Edited by vio2007

De asta este bun acest topic.Apar întrebări justificate despre unii colegi,cu care am interacționat(că au fost cuminți,că nu au fost cuminți,tot oameni sunt),dar... poate nu mai sunt printre noi...și atunci  atât mai putem spune...doar atât:”Dumnezeu să-i odihnească”.

• Administratori

Am spus ca nu ii vad rostul dar nu l-am sters sau inchis

Daca voi il vreti si nu incepeti sa va certati.... 

25 minutes ago, validae said:

Nu-l mai văd activ nici pe @elmar...ce-o fi de s-a cuminţit ?

Si-a pierdut locul de munca bugetar, deci nu mai are acces gratuit la internet.

E o gluma, sper sa fie sanatos si sa-si fi gasit linistea in vremurile actuale.

1 hour ago, validae said:

Nu-l mai văd activ nici pe @elmar...ce-o fi de s-a cuminţit ?

Nu-ti place linistea bag sama :57. A mai avut el o perioada de pauza si dupa ce l-au invocat unii .... a aparut :rade:

P.S. Nu vrei sa muti te rog posturile de aici despre cei care nu s-a mai auzit nimic in topicul dedicat? Aici, vorba lui @adydep este topicul cu cei adormiti. 

Şi eu eram curios de media de vârstă a forumiştilor...Până la urmă am o vagă senzaţie că e sărită de 50 de ani...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines